به گزارش روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی خراسان‌جنوبی، صبح امروز کارکنان این اداره به مناسبت  فرا رسیدن ایام سوگواری شهادت بانوی دو عالم، حضرت فاطمه زهرا (س) دیداری با حجه الاسلام و المسلمین سجادی، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهادکشاورزی خراسان جنوبی داشتند.

حجه الاسلام سجادی، با اشاره به جایگاه و منزلت مقام حضرت زهرا (س) گفت: از زحمات شما و سایر همکاران در جهت پوشش مراسم این ایام  و دیگر مراسم که در سازمان برگزار می گردد تشکر می کنم.

مسئول نمایندگی حوزه ولی فقیه در سازمان جهادکشاورزی افزود: انتخاب شما را به عنوان روابط عمومی برتر در سطح استان  نشان از درایت و پشتکارتان  دارد که  این مهم را به شما تبریک و همچنان برای شما آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.

وی همچنین به جایگاه روابط عمومی به عنوان قلب سازمان اشاره کرد و ادامه داد: نقش روابط عمومی در سازمان بسیار پررنگ است و می توان گفت پیشانی سازمان محسوب می گردد چرا که تمامی فعالیت ها و عملکرد مجموعه سازمان به انعکاس مناسب و به موقع آن بستگی دارد که این از وظایف روابط عمومی است.

در پایان، عارفی نیا به عنوان مدیر روابط عمومی سازمان هم گزارشی از عملکرد این اداره ارائه کرد و گفت: انتخاب این روابط عمومی بعنوان روابط عمومی برتر، حاصل حمایت های مدبرانه حضرتعالی، ریاست سازمان و همکاری همکاران عزیزم می باشد و من به نوبه خود از حضرتعالی تشکر می کنم.

رئیس اداره روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی افزود: ارزیابی روابط عمومی ها در جشنواره اخیر که از طرف استانداری برگزار گردید، از عملکرد شش ماهه اخیر این مدیریت ها بوده که ما در این شش ماهه اخیر سعی کردیم وظایف خود را به نحو مطلوب اعم از تهیه و تولید خبر، تغییر فرم و ساختار پورتال روابط عمومی در سایت سازمان، تعامل با خبرنگاران، برگزاری کلاس های خبر نویسی و تور خبری و .. انجام دهیم.