طی مراسمی، ۱۰ نفر از کشاورزان برتر ملی و ۴۷ نفر از کشاورزان برتر خراسان جنوبی با حضور مسئولان کشوری و استانی تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی، صبح امروز سه شنبه(5 تیر97) مراسم تجلیل از برترین های بخش کشاورزی خراسان جنوبی در سطح ملی و استانی، با حضور عباس کشاورز معاون وزیر در امور زراعت، مسئول نمایندگی حوزه ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی، معاون استاندار و جمعی از مدیران کل دستگاه های اجرایی، معاونین سازمان و مدیران استانی و شهرستانی برگزار گردید.

مسئول نمایندگی حوزه ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی در این مراسم بیان کرد: کشاورزان یکی از اقشار و انسان های زحمتکش جامعه هستند.

حجت الاسلام محمد علی سجادی با اشاره به بیانات رهبری پیرامون خودکفایی بیان کرد: با استفاده از ظرفیت های آب و خاک می توانیم به خود کفایی برسیم.

وی بابیان اینکه دشمن سال ها برای فقیر سازی تبلیغ می کند، افزود: دشمن می خواهد با نهادینه کردن ما نمی توانیم، ضربه بزنیم.

حجت الاسلام سجادی بیان کرد: کسی که به توانایی خود ایمان دارد، در برابر فرامین دشمن نمی لرزد.

مسئول نمایندگی حوزه ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی با اشاره به انتقادات وارده به بخش کشاورزی بیان کرد: نقد منصفانه برای موفقیت لازم است.