به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی، روزگذشته(15 مرداد) هاشم ولی پورمطلق به همراه برخی از معاونان این سازمان و مدیرکل امور عشایری استان به مناسبت روز خبرنگار در دفتر خبرگزاری فارس خراسان‌جنوبی حضور یافتند و ضمن تبریک روز خبرنگار از خبرنگار حوزه جهاد کشاورزی تقدیر نمودند.

هاشم ولی‌پور مطلق در این دیدار اظهار داشت: خبرگزاری فارس نگاه ویژه‌ای به بخش کشاورزی دارد که جای بسی تقدیر است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان‌جنوبی با اشاره به اینکه سعی کرده‌ایم از ظرفیت و پتانسیل مجموعه رسانه‌ای استان در جهت بهبود بخش کشاورزی بهره‌ بگیریم، تصریح کرد: سازمان جهاد کشاورزی استان همکاری متقابلی با خبرگزاری فارس داشته و از ظرفیت این خبرگزاری به عنوان یک بازوی توانمند در بخش کشاورزی استفاده کرده است.

وی با بیان اینکه بدون شک رسانه‌ها و مطبوعات در رشد و تعالی جامعه انسانی تأثیر بسزایی دارند، اضافه کرد: نگاه سازمان جهاد کشاورزی نگاه منطقه‌ای بوده و مجموعه خبرگزاری فارس در استان به عِرق منطقه‌ای بسیار اهمیت داده است.

ولی‌پورمطلق اضافه کرد: خوشبختانه سازمان جهاد کشاورزی تاکنون به خوبی توانسته از ظرفیت رسانه‌ها در استان در مباحث مختلف از جمله جذب اعتبارات در بخش‌های مختلف کشاورزی، معرفی پتانسیل‌های بخش کشاورزی در استان و سایر مباحث بهره‌مند شود و ورود جدی همه رسانه‌ها سبب به نتیجه رسیدن موضوعات مختلف در این حوزه شده است.

وی با بیان اینکه اعتقاد داریم رسانه‌ها نباید به صورت یک طرفه به موضوعات بنگرند، خاطرنشان کرد: در بسیاری از موارد نگاه موضوعی به یک بخش ثمربخش نبوده است.