به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی، صبح امروز دوشنبه (5 آذر) رییس سازمان و اعضای دبیرخانه برگزار کننده اجلاسیه شهدای کشاورز استان به همراه تنی چند از همکاران سازمان و ادارات تابعه به دیدار نماینده محترم ولی فقیه خراسان جنوبی رفتند.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی در این دیدار گفت: در ارتباط با کنگره ملی 2 هزار شهید خراسان جنوبی اجلاسیه 213 شهید کشاورز استان روز پنجشنبه هشتم آبان ماه در بیرجند برگزار می شود.

غلامرضا قوسی افزود: کشاورزان و دامداران در پیروزی انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس نقش موثری داشتند و امروز هم در سنگر های تولید نقش آفرینی می کنند.

وی دیدار با 43 خانواده شهید کشاورز، جمع آوری آثار شهدا، همکاری با بانوان کنگره شهدای زن، تهیه و نصب بنر و حضور جهادگران در مناطق محروم در حوزه های تخصصی و علمی جهاد کشاورزی را از مهمترین اقدامات در راستای این اجلاسیه بیان کرد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: در این اجلاسیه پنج کتاب از شهدای کشاورز و کتاب 213 شهید کشاورز استان رونمایی خواهد شد.

وی افزود: علیرضا رفیعی پور رئیس سازمان دامپزشکی، محمدرضا جهانسوز مسئول سازمان بسیج مهندسین و منابع طبیعی و حجت الاسلام ماندگاری از جمله سخنرانان محوری این اجلاسیه هستند.