به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی، همایش تجلیل روابط عمومی های کلیه دستگاه های اجرایی، شهرداری ها، بانک ها، شرکت های دولتی، ادارات فرهنگی و... برگزار گردید و در این مراسم «روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی» در بین کلیه دستگاه های اجرایی، حائز مقام نخست گردید.

عباس‌علی بهاری، مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان‌جنوبی صبح امروز در همایش روابط عمومی های خراسان جنوبی، ضمن اشاره به وظایف خطیر روابط عمومی‌ها، گفت: انتظار داریم انجام وظایف به گونه ای باشد که خدمات نظام را به مردم بیان کنیم و مردم را امیدوارتر کنیم.

وی با بیان این‌که ارتقاء جایگاه روابط عمومی‌ها بستگی به انجام وظایف مدیران روابط عمومی دارد، افزود: باید آموزش روابط عمومی‌ها جدی تر گرفته شود و ما در اداره کل روابط عمومی استانداری به این مهم، اهتمام داریم.

بهاری تشکیل هسته راهبردی مسئولان روابط عمومی دستگاه‌های اجرایی را از دیگر اقدامات دانست و افزود: طی این هسته، کارها را به خودِ روابط عمومی ها واگذار کردیم تا کارها را خود ساماندهی کنند که در این خصوص، کمیته‌ها و کارگروه‌هایی برای پیگیری امورشان تشکیل شده است.

 وی گفت: کمیته های افکارسنجی، نظرسنجی، ارزیابی و عملکرد، کمیته رفاه و تعاون، ارتباطات رسانه ای و آموزش به منظور توانمندسازی روابط عمومی های دستگاه های اجرایی تشکیل شده است.

 مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان‌جنوبی افزود: در کمیته ارزیابی و عملکرد، دستگاه های اجرایی را در نه جلسه ارزیابی کرده و در هفت شاخص بررسی کردیم.

در پایان این مراسم از کلیه روابط عمومی هایی تقدیر بعمل آمد و «روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی» که در طول سال کلیه شاخص­های ارزیابی را در امور خود رعایت کرده است، توانست مقام نخست این همایش را از آن خود کند و از حامد عارفی­ نیا بعنوان مدیر روابط عمومی این دستگاه اجرایی تقدیر بعمل آمد.