چهارشنبه     04/مهر/1397 

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خراسان، همزمان با پنجمین روز از هفته دفاع مقدس، نخستین دوره مسابقات ورزشی وزارت جهادکشاورزی منطقه 6 کشور در دو رشته شنا و شطرنج با حضور 25 شرکت کننده به میزبانی سازمان جهادکشاورزی خراسان جنوبی برگزار گردید و در پایان به نفرات برتر هدایایی اهدا شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خراسان، همزمان با پنجمین روز از هفته دفاع مقدس، با حضور حجت الاسلام و المسلمین سجادی مسئول نمایندگی حوزه ولی فقیه در سازمان، مهندس سورگی سرپرست سازمان و جمع کثیری از کارمندان و کارکنان سازمان و ادارات تابعه، از کتاب "جلوتر از تانک" رونمایی گردید.

مهدی سورگی گفت: کتاب "جلوتر از تانک" خاطرات همکاران رزمنده و ایثارگر ما در طول 8 سال دوران دفاع مقدس می باشد که به تلاش آقای علیرضا گرجی و همت اداره امورایثارگران سازمان چاپ و منتشر گردیده است.

سرپرست سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی افزود: از آنجا که سازمان جهاد کشاورزی تعداد 39 شهید و 309 جانباز و 8 آزاده  دارد،  اداره امور ایثارگران سازمان تمام تلاش خود را در خصوص حفظ ارزشهای دفاع مقدس به کار می گیرد تا یاد و خاطره شهدا، جانبازان، ایثارگران و همه رزمندگان همیشه جاودان و پرفروغ باشد.

وی بیان کرد: این کتاب سومین اثر از آثار منتشر شده اداره امور ایثارگران سازمان است و این حرکت همچنان ادامه خواهد داشت.

لازم به ذکر است که کتاب جلوتر از تانک سومین کتابی است که پس از " لاله های بی سنگر" و "گردان هفتم" توسط اداره امور ایثارگران سازمان چاپ و منتشر گردیده است.

 

 به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خراسان، همزمان با پنجمین روز از هفته دفاع مقدس و به همت ادراه امور ایثارگران و پایگاه نبوت سازمان، مراسم صبحگاه مشترک سازمان جهادکشاورزی و ادارت تابعه برگزار گردید.

در این مراسم ابتدا صبحگاه مشترک با حضور حجت الاسلام والمسلمین سجادی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان، مهندس سورگی سرپرست، مسئولین دفاتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در ادارات تابعه و شهرستان بیرجند، کارکنان سازمان و ادارات کل دامپزشکی، عشایری، منابع طبیعی، و آبخیزداری، سازمان تعاون روستایی، سازمان نظام مهندسی، مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی برگزار گردید و پس از برگزاری مراسم صبحگاه ادای احترام به شهدای سنگرساز بی سنگر در یادمان شهدای سازمان انجام شد.

حجت الاسلام والمسلمین سجادی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی با اشاره به فرهنگ عاشورا گفت: رزمندگان هشت سال دفاع مقدس با پیروی کردن از حرکت عظیم عاشورا و قیام حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران با وفایش حماسه های بزرگی خلق نمودند که اگر فداکاری ها و ایثارگری جهادگران نبود، پیروزی به این زودی حاصل نمی شد.

وی در پایان افزود: حضرت اباعبدالله الحسین (ع) برای احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر و سیره جدش قیام نمود.

در ادامه مراسم رونمایی از کتاب "جلوتر از تانک " جدیدترین اثر اداره امور ایثارگران به قلم علیرضا گرجی از رزمندگان دوران دفاع مقدس و مدیرعامل کانون سنگرسازان بی سنگر، رونمایی و همچنین از  95 نفر از رزمندگان و سنگرسازان بی سنگر سازمان جهاد کشاورزی و ادرات تابعه تقدیر به عمل آمد.

در پایان مراسم طبق روال همه ساله و با همکاری سازمان انتقال خون خراسان جنوبی، تعداد زیادی از کارکنان سازمان جهاد کشاورزی خون خود را جهت کمک در مواقع ضروری، اهدا نمودند. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 بازدید امروز98
بازدید دیروز174
بازدید هفته453
بازدید کل50854